قوانین و مقررات

حفظ حریم شخصی کاربران

اطلاعات اعضا به جز آن قسمت که به طور معمول قابل رویت است، محرمانه نگهداری می‌شود و به هیچ وجه به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد شد و انتشارات کتاب پرنده متعهد است حتی‌المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

اعضا مجاز به انتشار مطالب غیراخلاقی و غیرقانونی روی این سایت نیستند.

بیان نقدهای مختلف با احترام به اصول فکری و اخلاقی و با پرهیز از توهین بلامانع است.

کاربرانی که به قوانین سایت بی‌توجهی کنند از طرف مدیریت سایت مسدود می‌شوند.

انتشارات برای اطلاع یافتن شما از آخرین اخبار مربوط و مطالب مهم ممکن است ایمیل یا پیامک ارسال کند.

مالکیت معنوی محتویات قرار گرفته روی سایت متعلق به انتشارات کتاب پرنده است و استفاده از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع می‌باشد.

 

نحوه ارسال سفارش

بعد از تأیید پرداخت اطلاعات سفارش به صورت خودکار برایتان ارسال می‌شود. لطفاً تا زمان تحویل سفارش اطلاعات را نزد خود نگاه دارید.

بعد از تأیید پرداخت، فاکتور فروش و سفارش طی یک روز کاری برای ارسال آماده می‌شود.

امکان بازگرداندن و لغو سفارش وجود ندارد.

كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم درخواست را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر کنند.

طبق قوانین اداره‌ی پست، درج کدپستی صحیح اجباری است. در صورت دریافت نکردن کدپستی یا ناقص بودن آن مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت خوردن آن و هزینه‌ی ارسال مجدد بر عهده‌ی مشتری است.

هنگام ارسال سفارش، نام، آدرس، کدپستی و تلفن‌های ارائه شده توسط مشتری روی بسته درج می‌شود تا امکان تماس مأمور پست یا پیک با گیرنده در موارد اضطراری فراهم باشد.

ارسال سفارش برای خارج از تهران از طریق پست انجام می‌شود و هزینه‌ی آن هنگام سفارش روی فاکتور محاسبه و پرداخت می‌شود.

ارسال سفارش برای تهران با پیک انجام می‌شود و هزینه‌ی آن با توجه به منطقه محاسبه و هنگام تحویل کالا، توسط خریدار پرداخت می‌شود.

در صورت وجود مشکل در هر بخش و یا شکایت می‌توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 16 با شماره تلفن 02166125712 تماس بگیرید.

 

شرایط برگشت کالا

هرگونه نقص و عيب فني کالا، یا عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش، را در مدت 24 ساعت کاری پس از دريافت به انتشارات اطلاع دهید تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه‌ای مجدداً برای شما ارسال شود. بديهي است عدم اطلاع‌رسانی پس از این مدت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.

تاریخ ویرایش : ۱۴٠٠/٠۱/۲۲

لطفاً منتظر بمانید...